The Ultimate Guide To ثبت نام تیزهوشان

گام سوم: در این صفحه، متقاضیان باید نقش خود که همان دانش آموز می باشد را به همراه عنوان سازمان یعنی نام مدرسه را انتخاب و سپس منوی ادامه را لمس نمایند.

با سلام و احترام، با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان، جهت بررسی امکان نام نویسی، می توانید نسبت به مراجعه حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود، مراجعه نمایید.

هم چنین تمامی اخبار آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳​ از طریق کانال تلگرامی مدارس تیزهوشان هیوا و صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا اعلام می شود.

سلام، مهلت ثبت نام تیزهوشان از ۱۶ فرودرین تا ۲۶ فروردین هست.

با سلام و درود، در حال حاضر امکان ورود به سایت و ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد.

در سال گذشته زمان ثبت نام در آزمون مدارس ششم ابتدایی در اواخر فروردین ماه بود. لذا احتمال دارد فرآیند ثبت نام آزمون ششم به هفتم در اواخر فروردین ماه اجرا شود.

سلام، سهمیه ای که برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان ویژه دوقلو ها در نظر گرفته در صورتی قابل استفاده هست که یکی از دانش آموزان قبول و دانش آموزی دیگری که قبول نشده حد استانداردی از تراز را کسب کرده باشد.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . شما شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم رو ندارین .

سلام حدود نیم ساعت هستش تلاش میکنم وارد سایت بشم ولی برام بالا نمیاد مشکل از سایت هستش؟

سلام، تاثیر سهمیه دو قلو ها برای ثبت نام مدارس تیزهوشان در حاشیه ای مشخص خواهد بود و صرفا به این معنی نمی باشد که در صورت قبولی یک برادر یا خواهد دیگری هم قبولی شود، در صورتی که یکی از آن ها قبول ، و دیگر هم موفق به کسب حداقل تراز مد نظر سمپاد شود از سهمیه بهره مند خواهد شد و می تواند به مدارس تیزهوشان راه پیدا کند.

سلام من در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ در شهر تبریز شرکت و از دفترچه اول ۶۰.۹۱ درصد و از دفترچه دوم ۷۸.

نکته بعدی که هنگام ثبت نام سمپاد باید رعایت شود محدوده قرارگیری مدرسه است با توجه به شرایط ویژه و سخت مدارس تیزهوشان در رابطه نقل و انتقال دانش آموزان، حتما دقت داشته باشید رفت و آمد دانش آموز را در نظر بگیرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام آزمون تیزهوشان و نمونه یکی هست و با هم برگزار میشه یا منتظر باشیم آزمون نمونه ثبت نامش شروع شه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *